اضافه کردن موسیقی به استوری ها در سال 2023

اضافه کردن موسیقی به استوری ها در سال 2023

اضافه کردن موسیقی به استوری ها در سال 2023

ویژگی های موسیقی اینستاگرام یک راه ساده و بدون خطا برای ارتقای محتوای شماست. بنابراین، اگر می‌خواهید چگونه به استوری اینستاگرام و پست‌های فید خود موسیقی اضافه کنید، ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

چرا موسیقی را به استوری ها و پست های اینستاگرام خود اضافه کنید؟

افزودن موسیقی به استوری‌ها و پست‌های خود یک راه عالی برای ارتقاء سطح محتوای اینستاگرام است و در عین حال مخاطبان خود را نیز درگیر می‌کند.  

افزودن موسیقی به استوری‌ها  

نحوه اضافه کردن موسیقی به استوری اینستاگرام

مرحله 1: استوری اینستاگرام خود را اپلود یا ضبط کنید. دوربین استوری اینستاگرام را باز کنید و عکس یا ویدیو بگیرید یا با ضربه زدن روی پیش‌نمایش مربع در گوشه پایین سمت چپ، مستقیماً از رول دوربین خود آپلود کنید.  

 

مرحله شماره 2: یک آهنگ را انتخاب کنید روی نماد استیکر در بالای صفحه ضربه بزنید و استیکر موسیقی را انتخاب کنید. با این کار کتابخانه موسیقی اینستاگرام باز می شود که در آن هزاران آهنگ برای انتخاب پیدا خواهید کرد.  

آهنگ  

مرحله سوم: قطعه Perfect را انتخاب کنید وقتی از انتخاب آهنگ خود راضی هستید، می‌توانید آهنگ را سریع به جلو و عقب برگردانید تا دقیقاً قسمتی را انتخاب کنید که با استوری شما مطابقت دارد. همچنین می توانید انتخاب کنید که می

خواهید کلیپ موسیقی برای چه مدت پخش شود (حداکثر 15 ثانیه):  

انتخاب آهنگ  

مرحله چهارم: قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید اکنون زمان آن است که آهنگ انتخابی خود را قالب بندی کنید.

  قالب  


با استفاده از اضافه کردن موسیقی به استوری ها، استوری شما بیشتر دیده میشود و شانس این را دارید که فالور برای پیچ خود جذب کنید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.