اینستاگرام چیست

اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند؟

اینستاگرام چیست؟

 اینستاگِرام یا اینستاگِرَم رسانه اجتماعی هم‌رسانی عکس و ویدئو است که کوین سیستروم و مایک کرایگر آن را بنیان نهادند و هم‌اکنون شرکت متا مالکیت آن را بر عهده دارد. این نرم‌افزار این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در دیگر رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، تامبلر و فلیکر هم‌رسانی کنند. کاربران هم‌چنین می‌توانند از فیلترهای دیجیتال برای تصاویرشان استفاده کنند.

طریقه ی کار با اینستاگرام

برای استفاده از اینستاگرام می توانید از دو روش اقدام کنید، نصب نرم افزار و استفاده از سایت.تقریبا جزئیات این دو با هم یکی است و اگر شما کار با یکی از آنها را به صورت کامل بدانید، راه استفاده از آن یکی را نیز به سرعت پیدا خواهید کرد. به همین علت ما به توضیح طبق نرم افزار این شبکه ی اجتماعی می پردازیم.

ساخت اکانت و عضویت

اگر برای بار اول است که وارد این نرم افزار می شوید، باید یک اکانت ایجاد نمایید تا پیج شما ساخته شود. برای عضویت اولیه راه های مختلفی وجود دارد، ایمیل، موبایل، نام کاربری، اکانت فیسبوک و حتی ورود مخفی به اینستاگرام که در آن نیازی نیست از شماره ی اصلی خود استفاده نمایید.

عضویت به هیچ عنوان کار سختی نیست، تنها باید یکی از روش های بالا را انتخاب کرده و سپس اطلاعاتی که از شما درخواست می شود را وارد نمایید. برای مثال نام، نام خانوادگی و غیره. پس از تکمیل فرم مربوطه، پیام تاییدیه برای اطمینان از فعال بودن روش انتخابی شما (ایمیل، شماره تلفن یا اکانت فیسبوک) به ایمیل یا روش دیگری که انتخاب کرده اید ارسال می شود که شما باید آن را در فیلد مربوطه وارد نمایید.

در آخر نیز با انتخاب عکس به صورت اختیاری، کار به پایان می رسد. پس از اتمام کار شما به صفحه ی مخاطبین وارد می شوید. در واقع این افراد کسانی هستند که اینستا حدس می زند شما به دنبال کردن آنها علاقه داشته باشید، با ضربه روی گزینه ی follow یا همان دنبال کردن، شما فالوور آنها خواهید شد.

نقاط ضعف اینستاگرام

متاسفانه هر اپلیکیشنی دارای نقاط ضعفی می باشد، اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست. مثلا اگر در این برنامه از عکس یا فیلمی خوشتان آمد، نمی توانید به صورت مستقیم آن را دانلود نمایید و باید از یک اپلیکیشن کمکی  استفاده نمایید.


اگر تمایل دارید پیج کسب و کار شما پر رونق شود، شما نیاز به شخصی دارید که مدیریت پیج اینستاگرام  شما را انجام بدهد و روزانه 4 الی 6 ساعت برای پیج شما زمان بگذارد. توصیه ما این است برای استفاده از خدمات مدیریت پیج با ما  در ارتباط باشید تا با راهنمایی های لازم به کسب و کار خود رونق ببخشیم.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.