ادمین حرفه ای اینستاگرام 0 تا 100

مدیریت پیج اینستاگرام توسط ادمین حرفه ای

آیا نگران مدیریت پیج خود هستید؟

شرکت کاراکو وب با کادری مجرب و حرفه ای 0 تا 100 پیج اینستاگرام شما را مدیریت میکنید.

پلن های ادمین اینستاگرام شرکت شامل دو پلن است. که ما جزییات کامل را در این پلن ها  به شما توضیح داده ایم.

آیا ادمین شرکتی با شخصی فرق دارد؟

جواب کاملا روشن است! بله

ادمین های شخصی کاملا مورد اعتماد نیستند چه بسا پیج شما را خراب یا از کار بندازند، ما در این مقاله علت های استفاده نکردن از ادمین شخصی را بیان کرده ایم.

ارتقا امنیت پیج چیست؟

ارتقا امنیت پیج یکی از مهترین قسمت های اینستاگرام است که توسط شرکت انجام میشود.شایان ذکر است درست کردن پیج و فعال کردن پیج اینستاگرام،فقط فقط با اطلاعات کارفرما است.

تجاری کردن حساب اینستاگرام چیست؟

تجاری کردن حساب اینستاگرام باعث میشود نمودار تعامل و… برای حساب شما فعال شود که از این طریق بتوانید بر کار ادمین تسلط داشته باشید.

 

نمونه گزارش یک پیج:

 

رشد پیج اینستاگرام

پشتیبانی انلاین شرکت کاراکو وب به چه صورت است؟

بعد از قرارداد با شرکت، گروه برای شما تشکیل میشود که توسط سوپروایزر شرکت کنترل میشود، این گروه شامل مسئول  بخش ادمین های شرکت، کارفرما، ادمین و سوپر واریزر است. همچین بخش فنی شرکت 24 ساعته پشتیبان پیج شما است.

پست و استوری در پکیج های ادمین اینستاگرام شرکت به چه صورت است؟

پلن های اینستاگرام شامل دو قسمت است.

  1. پلن شماره 1=شامل 10 پست و 130 استوری است. این پلن برای افرادی که محتوایی کمی دارند مناسب تر است.
  2. پلن شماره 2=شامل 15 پست و 180 استوری است.این پلن برای افرادی که محتوایی زیاد دارند بهتر است.

اصلاح پروفایل و سئو بایو به چه صورت است؟

از سال 2023 اینستاگرام مانند گوگل از قابلیت سئو کلمات استفاده میکند و اینکار را برای افراد تازه وارد و آموزش ندیده سختر میکند.

سئو بایو و کلماتی که برای پیج اینستاگرام استفاده میشود بسیار مهم است که این کار توسط ادمین اینستاگرام آموزش دیده انجام میشود.

شایان ذکر است حتی عکس های شما توسط ادمین سئو میشود.

ادیت و تدوین در شرکت کارکو وب به چه صورت است؟

ادیت و تدوین به سه صورت انجام میشود.

ادیت و تدوین ساده: ادیت ساده توسط ادمین اول برای شما انجام میشود.

 

 

ادیت و تدوین حرفه ای: ادیت حرفه ای توسط گرافیستور انجام میشود و در اختیار ادمین گذاشته میشود.

 

 

ادیت و تدوین vip: ادیت حرفه ای توسط گرافیستور و فیلم بردار انجام میشود و در اختیار ادمین گذاشته میشود.

 

آیا هشتگ گذاری توسط ادمین انجام میشود؟

این کار وظیفه ادمین است و با توجه به اینکه تمام ادمین های اینستاگرام شرکت آموزش دیده هستند تمام قوانین اینستاگرام را برای هشتگ گذاری رعایت میکنند.

طراحی هایلات و کاور هایلایت برای پیج اینستاگرام به چه صورت است؟

هایلایت‌ها و کاورهای هایلایت برای صفحه اینستاگرام میتوانند جلوه خاص به اینستاگرام شما بدهند. این طراحی‌ها می‌توانند بر اساس موضوعات مختلفی که در پروفایل شما وجود دارند، شخصیت دهی و طراحی شوند. همچنین این موارد توسط ادمین بررسی میشود.

  1. انتخاب موضوع: قبل از هر چیز، ادمین مشخص میکند براساس چه موضوعی هایلایت شما را درست کند. 
  2. طراحی آیکون‌ها: برای هر هایلایت  طراحی آیکون مخصوص به آن را طراحی میکند.
  3. کاور هایلایت: هر هایلایت نیاز به یک کاور دارد که به صورت پیش‌فرض توسط اینستاگرام ایجاد می‌شود، اما شما می‌توانید آن را با یک عکس یا طرح دلخواه خود تغییر دهید. این کاورها باید جذابیت و تطابق با هویت بصری پروفایل شما داشته باشند.
  4. رنگ‌ها و قلم‌ها: استفاده از رنگ‌ها و قلم‌ها با توجه به هویت بصری پروفایل شما می‌تواند جذابیت طراحی را افزایش دهد.

در نهایت، مهمترین نکته این است که طراحی هایلایت‌ها و کاورهای هایلایت شما باید با هویت و موضوع پروفایل شما سازگاری داشته باشند و از جذابیت و حرفه‌ایی بالایی برخوردار باشند.

مدیریت کامنت و دایرکت در پکیج ادمینی به چه صورت است؟

مدیریت کامنت و دایرکت توسط ادمین انجام میشود و این کار با همگانی کارفرما انجام صورت میگیرد.

بالا بردن نرخ تعامل در پیچ چگونه است؟

تعامل پیج اینستاگرام بسیار مهم است و یکی از مهمترین قسمت های مدیریت پیج اینستاگرام است که کمتر کسی به آن توجه میکند. در شرکت کاراکو وب ادمین تعامل با ادمین اصلی پیج فرق دارد و این کار توسط سوپروایزر بررسی میشود. تمام کارهای ادمین تعامل هر هفته بررسی میشود و اینکار باعث رشد پیج شما میشود.

جذب فالوور چگونه است؟

جذب فالوور یکی از جذاب ترین قسمت های بخش اینستاگرام است چرا که همه کارفرماهادوست دارند سریع فالوور جذب کنند و در اکسپلوره بیشتر دیده شوند.

آیا این موضوع به همین راحتی است؟ در جواب باید به شما بگیم خیر! چون اگر به همین راحتی فالوور جذب میشد همه افراد یک روزه چند k یوزر جذب میکردند.

روش جذب فالوور واقعی زمان بر است درست مانند سایت! یک روزه اتفاق نمیوفته و زمان بر است. ولی ما در شرکت کاراکو وب به شما کمک میکنیم با توجه به محتوا هایی که دارید و همچین به کمک ادمین تعامل زودتر به هدف خود برسید و چه بسا در یک ماه بیش از 3 هزار نفر فالوور واقعی جذب کنید،برای دیدن این آمار به بخش نمونه کارها مراجعه بفرمایید. پس مهمترین فاکتور برای اینکار صبر است.

آیا حذف فالوور فیک صورت میگیرد؟

برای حذف فالوور فیک اول پیج شما توسط بخش فنی بررسی میشود.اگر درصد بیشتر فالوورهای شما فیک باشند پیج از اول راه اندازی میشود چون فالوور فیک برای پیج شما سم است.

ولی اگر تعدادی کمی از فالوورهای شما فیک باشد و شرایط خاص برای پیج برقرار باشد(( توسط بخش فنی بررسی میشود)) فالوورهای فیک شما را کم کم حذف میکنیم.

آمار ماهیانه پیج توسط شرکت به کارفرما داده میشود؟

بله، این کار بعد از پایان هر ماه به کارفرما داده میشود نمونه یک بخش از گزارش به صورت زیر است.

 

 

آنالیز پیج به صورت رایگان انجام میشود؟

به از عقد قرارداد 0 تا 100 پیج شما رایگان توسط شرکت بررسی میشود و در اختیار شما قرار داده میشود.آنالیز پیج شما به شما کمک میکند که سریعتر پیج شما رشد کند.

تقویم زمانی محتوا چگونه است؟

تقویم زمانی محتوا فقط در پلن 2 موجود است.به این صورت که بعد از قرارداد ادمین محترم اینستاگرام برنامه 30 روزه ای برای شما تولید میکند که براساس آن برنامه پیچ شما را با نظم بسیار زیاد جلو میبرد. در این تقویم 0 تا 100 پیچ شما نوشته شده است که باعث میشود پیج شما به شدت رشد کند.

استوری موشن در اینستاگرام به چه صورت است؟

ساخت لوگو موشن نیاز به داشتن دانش کافی در زمینه موشن گرافیک دارد، در واقع افراد می توانند با استفاده از تکنیک های گرافیکی مفاهیم تبلیغاتی را به ساده ترین شکل ممکن به دیگران انتقال دهند.به گونه ای که تا مدت طولانی در ذهن مخاطب باقی بماند. لوگو و آرم در کسب و کار نقش سازنده ای را ایفا می کنند. بسیاری از بیزینس ها به واسطه یک لوگو شناخته می شوند و تا مدت زمان طولانی در ذهن مخاطبین جای می گیرند. از این رو صاحبین کسب و کار سعی می کنند با بهرمندی از تکنیک های گرافیکی، نقش پر رنگ تری را در ذهن مشتریان به جای بگذارند. این کار در پلن 2 انجام میشود و تعداد آن 4 عدد در ماه است.

موارد گفته شده در این مقاله تماما توسط شرکت کاراکو وب انجام میشود چه بسا موارد بیشتر از این توسط شرکت و ادمین به صورت منظم در اختیار کارفرما گذاشته میشود.

برای اطلاع از قیمت ادمین اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ها (2)
رضا مددی
9 اردیبهشت 1403 - 4:29 ب.ظ

سلام ادمین برای پیج مبلمان نیاز داشتم راهنمایی بفرمایید ممنون

پاسخ
caraco
10 اردیبهشت 1403 - 1:34 ب.ظ

درود خدمت شما
با شماره شرکت تماس بگیرید
02144945708

پاسخ
دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.